Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakın kimseye Seni seviorum demeyin

3 posters

Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Empty Sakın kimseye Seni seviorum demeyin

Mesaj tarafından TheGame Salı Şub. 12, 2008 9:43 pm

Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine.

Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız...
''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen...

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde hakkını vereceksiniz.

Bir kere onu gerçekten seviyor olmanız lazım. Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla falan karıştırmayacaksınız.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o biri en az tuttuğunuz takım kadar önemli olacak hayatınızda.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, bir saat eksik uyumayı göze alabileceksiniz onu daha çok görmek uğruna.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, elini tutmak da önemli olacak başka şeyler kadar.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ''Sevgilimsin'' de demiş olduğunuzu bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, onu özleyecek, düşünecek, merak edeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, onun gözü telefonda (evet, cep telefonu çıktığından beri kulak değil gözler telefonda) aramanızı beklediğini unutmayacaksınız.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona sürprizler yapmayı, ufak hediyeler almayı ihmal etmeyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona şiirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksınız da.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, şarkıdaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapısında bekleyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, belki ömrünüzün sonuna kadar değil ama hiç olmazsa yarın, öbür gün de seveceğinizden emin olacaksınız. (bence sonuna kadar olmali)

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, aynı zamanda ''Free takılalım'' da diyemeyeceğinizi bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o aşktan söz ederken siz ''Ben almayayım, alana da mani olmayayım'' demeyeceksiniz.

Nasıl?

Çok mu zor?

Fazla mı zahmetli?

İnsanın birini sevip sevmediği tam da böyle belli oluyor arkadaşlar. Sevmeyince ''iş'' gibi geliyor bütün bu saydıklarım.

O zaman ''Seni seviyorum'' demeyeceksiniz. Bu kadar basit. Bir gün farkında olmadan bütün bunları yapıyor olduğunuzu görünceye kadar.

Şimdi ''Ne var bunda? Keşke herkes birbirine bolca 'Seni seviyorum' dese'' diye düşünenler olacaktır.

İyi. O zaman birbirini gerçekten sevenler yeni bir söz bulsunlar söyleyecek. ''Seni seviyorum'' orta malı olsun. Zaten oldu olacağı kadar.!!..
TheGame
TheGame
System Root
System Root

Erkek
Humor : Rapper & Basketbolcu & Talebe
Güç :
Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Right_bar_bleue

Aktiflik :
Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Right_bar_bleue

Ruh Hali : Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Agresif
Takımı : Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Bjkyl5

https://genclik.4umer.com

Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Empty Geri: Sakın kimseye Seni seviorum demeyin

Mesaj tarafından djinntonic Çarş. Şub. 13, 2008 7:50 pm

allah allah güzel olmuş kanka..
djinntonic
djinntonic
System Root
System Root

Erkek
Humor : everyguff for d33kid!
Güç :
Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ruh Hali : Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Kimsesiz

http://www.graffitininedeleri.tr.cx

Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Empty Geri: Sakın kimseye Seni seviorum demeyin

Mesaj tarafından TheGame Çarş. Şub. 13, 2008 7:56 pm

heralde be kanka bizde yamuk konu kırık linki konu olurmu Very Happy:D:D:D acıyo işte kalbimiz buluoz bi yerlerden böle şeyler taak gelip sizlerle paylaşasam gelioo........SadSad
TheGame
TheGame
System Root
System Root

Erkek
Humor : Rapper & Basketbolcu & Talebe
Güç :

Aktiflik :
Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Right_bar_bleue

Ruh Hali : Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Agresif

https://genclik.4umer.com

Mesaj tarafından judocu kezo Cuma Şub. 15, 2008 9:34 pm

ya ne güzel olmuş ciddeen birini sevmiyorsan seni seviyorum demiyeceksin onu hayal kırıklığına uğratmayacaksın Crying or Very sad Crying or Very sad
judocu kezo
judocu kezo
Co Admin
Co Admin

Kadın
Güç :
Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Right_bar_bleue

Aktiflik :
Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Left_bar_bleue78 / 10078 / 100Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Right_bar_bleue

Ruh Hali : Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Canli
Takımı : Sakın kimseye Seni seviorum demeyin Fbky2

- Similar topics