Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fener Barça'yı eler

3 posters

:: Spor :: Fenerbahçe

Fener Barça'yı eler Empty Fener Barça'yı eler

Mesaj tarafından TheGame Çarş. Mart 05, 2008 4:49 pm

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, bir dönem formasını giydiği, şampiyonluklar yaşadığı, gol krallığına ulaştığı Fenerbahçe'nin, Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla'yı eleyerek çeyrek finale yükselmesinin her Türk gibi kendisini de gururlandırdığını söyledi. Uygun, çeyrek finalde Barcelona'nın rakip olması durumunda sarı-lacivertli ekibin İspanyol takımını eleyebileceğini savundu.

Bülent Uygun, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla'yı eleyerek önemli bir başarıya imza attığını kaydetti.

Fenerbahçe'nin başarısının gurur verici olduğunu belirten Uygun, şunları söyledi:

''Dün akşam Fenerbahçe her Türk gibi beni de gururlandırdı. Fenerbahçe'de şampiyonluklar ve gol krallığı yaşamış bir insan olarak, oynanan futboldan dolayı başta Zico'yu kutluyorum. Sahada inanılmaz derecede bir tempo ve futbol mantalitesi vardı ve sonucunda da turu geçti. Çeyrek finaldeki turu geçtiklerinde, ben inanıyorum ki final oynayacak bir takım durumuna geleceklerdir. İnşallah onların başarısı bu şekilde devam eder. Ligde ne kadar rakip olsak da Avrupa'daki başarıları Türk futbolunun gelişimi açısından çok önemliydi. O yüzden emeği geçen herkesi kutluyorum.''

GÖNLÜNDEN BARCELONA GEÇİYOR

Fenerbahçe'yi çeyrek finalde birbirinden güçlü rakiplerin beklediğini ifade eden Uygun, ''Kim çıkarsa çıksın. Ama ben Barcelona'yı eleyebileceğini düşünüyorum'' dedi.

Fenerbahçe'nin bu başarısının Türk takımlarının ufkunu açtığını belirten Uygun, ''Yıllar önce Galatasaray yapmıştı, şimdi tekrar Fenerbahçe yapıyor. Bu tabii hem 4 büyükleri bu konuda ateşliyor, Anadolu'dan bizim şampiyonluğa gitmiş olmamız da diğer Anadolu takımlarının iştahını kabartıyor. Ondan dolayı da bu başarıların Türk sporunu daha da iyi yerlere getireceği düşüncesindeyim'' diye konuştu.

FUTBOL FEDERASYONU BAŞKANI DOĞAN'A ÖVGÜ

Futbol Federasyonu başkanlığına yeni seçilen Hasan Doğan ile birlikte Türk futbolunun yeni bir yapılanma içerisine girdiğini ifade eden Uygun, ''Avrupa'daki bu başarılar da bunu perçinleyecektir. Milli Takımımız da Avrupa Şampiyonası'nda başarılarına başarı katacaktır. Başkanımız Hasan Doğan'ın kendisine hedef olarak seçtiği plan ve projeler var. Onlar da bir an önce hayata geçecektir'' dedi.

Kendisinin Türk sporunun gelişmesi için, sporcu hastanelerinden huzur evlerine, sporcuların sendikalaşmasından emekliliğine, hakemlerin profesyonelleşmesinden mentörlerin, antrenörlerin durumlarına kadar birçok projenin gerçekleşmesini hayal ettiğini belirten Uygun, bu projeleri Hasan Doğan'ın hayata geçirebileceğine inandığını ifade etti.

MEHMET, HAYRETTİN VE İVAN GÖRÜCEYE ÇIKIYOR

Ankaragücü maçı hazırlıkları kapsamında, bugün Rusya'nın Saturn takımıyla hazırlık maçı yapacaklarını ifade eden Uygun, bu maçın özellikle Avrupa'daki karşılaşmalara adapte olmaları açısından önemli olduğunu vurguladı.

Bu maçta hem kendilerini, hem de forma şansı bulamayan oyuncularını deneyeceklerini belirten Uygun, ''Bir de takımızın oyuncularından İvan Petrov Cvetkov, Mehmet Yıldız ve Hayrettin Yerlikaya'yı Rus takımı yöneticileri beğenmişlerdi. Onları da görmek istiyorlardı. Bir nevi onları da görecekleri bir maç olacak'' dedi.

Bu hafta oynayacakları Ankaragücü maçının önemine değinen Uygun, ''Önümüzdeki 3 maçta alacağımız 7 puan veya 9 puan bizi Şampiyonlar Ligi'ne doğru götürecektir. O nedenle Ankaragücü maçına çok önem veriyoruz. Kazanmak istiyoruz'' diye konuştu.

Bu arada kırmızı-beyazlı ekip, sabah saatlerinde salonda kondisyona yönelik yaptığı antrenmanla Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürdü.
TheGame
TheGame
System Root
System Root

Erkek
Humor : Rapper & Basketbolcu & Talebe
Güç :
Fener Barça'yı eler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fener Barça'yı eler Right_bar_bleue

Aktiflik :
Fener Barça'yı eler Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Fener Barça'yı eler Right_bar_bleue

Ruh Hali : Fener Barça'yı eler Agresif
Takımı : Fener Barça'yı eler Bjkyl5

https://genclik.4umer.com

Fener Barça'yı eler Empty Geri: Fener Barça'yı eler

Mesaj tarafından streetboy Paz Mart 09, 2008 11:57 am

eyw patron!!!!
streetboy
streetboy
System Root
System Root

Humor : RAPPİSTER
Güç :
Fener Barça'yı eler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fener Barça'yı eler Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ruh Hali : Fener Barça'yı eler Sinsi
Takımı : Fener Barça'yı eler Bjkyl5

Fener Barça'yı eler Empty Geri: Fener Barça'yı eler

Mesaj tarafından _Burcu_ C.tesi Mart 15, 2008 1:27 am

valla önce chelsea'yi elememiz lazım inş. chelsea'yi eleriz sonra da barcelona gelirse elimizden geleni yaparız....
_Burcu_
_Burcu_
Kraliçe
Kraliçe

Kadın
Güç :

Aktiflik :

Ruh Hali : Fener Barça'yı eler Kimsesiz
Takımı : Fener Barça'yı eler Fbky2

:: Spor :: Fenerbahçe