Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye

2 posters

Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Empty Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye

Mesaj tarafından TheGame C.tesi Mart 22, 2008 5:34 pm

Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye

Hatırlıyor musun sen beni bırakmadığın sürece bende seni bırakmam demiştin ve böyle başlamıştı bizim sevdamız. Her şey çok güzeldi seninle olan. Hep gözümün gördüğü yerde ol iyi olduğunu bileyim istiyordum
. Sen hayatıma bir şekilde girdin ve zamanla nasılda canımdan bir parçam oldun… Sen demek her şey demekti, her şeyimdin sen benim.

Sonra bir gün GİTTİN gözümde yaş dilimde dua oldun. Her gidişinin ardından geri dönüşün olurdu. Giden sen oldun dönende ama üzülen hep ben oldum. Sen verdiğin zararın karşılığını görmeyeceğini bilerek her defasında nasılda kanattın yüreğimi...

Ama yinede sevmiştim seni hem de hiç kimsenin sevemeyeceği kadar çok... Öylesine sensizim ki hiç kimse sen değil olmadı ve biliyorum ki olmayacak... Çok özledim yanımdaki varlığını, sarıldığında yüreğimi ısıtan sıcaklığını... Ve seni, seni, seni... Kelimelere sığdırmak zor bu sevgiyi eksildikçe çoğalansın içimde...
Keşke sen ben olsan da anlasan...

Öylesine yalnızım ki içimde benden öteye bir ben daha olan sen bile çare olmuyor sensizliğime. Gözyaşlarım akıyor gözümden senin bana bıraktığın tek şey olarak
. Beni ne kadar üzmüş olursan ol hep mutlu ol istedim çünkü ben seni gerçekten sevdim, seni sen olduğun için sevdim. Sevgimin arkasında hiçbir art niyet olmadı...

Sen benim canım, canımın bir parçası, kıyamadığım gözümden sakındığımdın, vazgeçilmezimdin ve öylede kaldın...
Gülüm

hiçbir şeyin gücü seni üzmeye yetmesin, güzel olan ne varsa hepsinin öyle güzel ifadesisin ki... Yüreğin sıcaklığını hiç yitirmesin...
SENİ SEVİYORUM..
TheGame
TheGame
System Root
System Root

Erkek
Humor : Rapper & Basketbolcu & Talebe
Güç :
Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Right_bar_bleue

Aktiflik :
Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Right_bar_bleue

Ruh Hali : Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Agresif
Takımı : Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Bjkyl5

https://genclik.4umer.com

Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Empty Geri: Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye

Mesaj tarafından _Burcu_ Paz Mart 23, 2008 11:22 am

oyyhhhh Sad Sad Sad Sad Sad Sad saol... Crying or Very sad
_Burcu_
_Burcu_
Kraliçe
Kraliçe

Kadın
Güç :
Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ruh Hali : Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Kimsesiz
Takımı : Bitmeyen Sevgiye,Gitsede Gitmeyen Sevgiliye Fbky2